Nowa Kamasutra. Wizualny przewodnik po sztuce uprawaiania miłości

Okładka książki Nowa Kamasutra. Wizualny przewodnik po sztuce uprawaiania miłości Randi Foxx
Randi Foxx Wydawnictwo: Bellona poradniki
poradniki
The New Kama Surta
Bellona
2021-01-01
2021-01-01
Urszula Ruzik-Kulińska

"Zarówno kobieta, jak i mężczyzna, powinni być otwarci na doznania". Zgadzam się całkowicie z tym cytatem, który pochodzi z tego świetnego poradnika (uwaga: moja ocena i opinia dotyczy wydania z roku 2021). Poradnik pięknie wydany, zawiera dziesiątki różnorodnych pozycji, wiele wskazówek i porad dotyczących seksu oraz jest to książka bogato, znakomicie ilustrowana.
Pozycje seksualne zostały podzielone na kategorie. Jest ich siedem: pozycje symetryczne, otwarte, uniesione, napierające, pozycje z kobietą na górze, zwierzęce, równoważne. Każda z pozycji jest krótko scharakteryzowana, opisana i zobrazowana za pomocą klasycznej hinduskiej ryciny oraz współczesnej fotografii. Wybór pozycji trafny, są propozycje łatwe oraz o większym stopniu trudności. Warto zwrócić uwagę także na ciekawą przedmowę oraz krótkie, treściwe i dobrze dobrane rady, wskazówki, które dotyczą udanego pożycia i udanych stosunków seksualnych.
Moja ocena jest wysoka - 9/10. Bardzo ładnie wydana książka, która spełnia praktycznie wszystkie oczekiwania od tego rodzaju pozycji wydawniczej. Większych minusów i poważniejszych braków raczej nie znalazłem.

Pozycje...

Hmmm.
Tej książki nie czytamy - raczej można ja oglądać.
Ta książka to jednozdaniowe opisy "najbardziej zmysłowych pozycji seksualnych" zilustrowane zdjeciami niezbyt atrakcyjnych modeli.
Raczej nie polecam.

Hmmm.
Tej książki nie czytamy - raczej można ja oglądać.
Raczej nie polecam.

Książka dla początkujących. Nie dla kogoś, kto jest w stałym związku kilka lat i do większość pozycji doszedł metodą prób i błędów. Brak tu traktatu, a głównie oto mi chodziło kupując książkę. Myślę, że nada się na prezent dla kogoś koło 18. Ładna oprawa, ale trochę za duży format. Zdjęcia są duże i dobrze ukazują pozycję, ale i tak pół strony to ozdobniki nad i pod zdjęciami.

• Stosik 2012-01÷06
  • Wschód i pokrewne
  • Prezenty ślubne 2018 (32)
  • 1.Empik

Dodaj cytat z książki Nowa Kamasutra. Wizualny przewodnik po sztuce uprawaiania miłości