Techniki kreatywności Jak wpadać na lepsze pomysły

Okładka książki Techniki kreatywności Jak wpadać na lepsze pomysły
M. Nollke Wydawnictwo: Flashbook.pl poradniki
poradniki
Flashbook.pl
2008-01-01
2008-01-01

więcej Więcej

Taki przerywnik. Trochę czegoś innego oczekiwałam od tej książki. I szczerze mówiąc dla mnie za mało rozwinięte zostały tematy zawarte w tej pozycji. Na plus można zapisać: ładne, ciekawe i nowoczesne wydanie, przegląd technik i adresy gdzie swoją wiedzę można rozszerzyć, no i rozmiar idealny na przerywnik. Polecam.

• 001. Mam - literatura faktu
  • Przeczytane dawno temu
  • 2014
  • 000. Posiadam
  • W domowej biblioteczce
  • Rozwój głowy
  • 2015

Dodaj cytat z książki Techniki kreatywności Jak wpadać na lepsze pomysły