Kup teraz - 6 ofert w cenie od 6.99 zł do 29.90 zł

Jak zostałam nianią Polaków

biografia, autobiografia, pamiętnik
2012-04-18
978-83-7700-036-6
superniania wychowanie dziecko dzieci rodzeństwo pedagogika psychologia nauczanie niemowlę telewizja niania rodzina

czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Polecam

Niestety nie mogę zgodzić się ze wszystkimi wypowiedziami autorki, ale właśnie po to są książki, aby każdy mógł zabrać coś dla siebie. Polecam każdemu, przyjemnie się czyta i można zobaczyć świat mediów, od zupełnie innej strony.
BlessU.

Superniania uważa, że to, o której wracam z pracy jest moim wyborem i sama decyduję, ile mam czasu dla dziecka. Że mogę oświadczyć pracodawcy, że dwa dni w tygodniu będę wychodzić wcześniej albo część pracy zrobię w domu. A najlepiej wykonać jeden telefon do mediów i wtedy pracodawca ma przechlapane.
A ja uważam, że to stek bzdur i za takie nieżyciowe podejście to ja dziękuję.

Już od jakiegoś czasu chciałam sięgnąc po którąś z książek pani Doroty i stwierdziła że zacznę od jej autobiografi. Myśle że był to dobry pomyśł bo warto co nieco dowiedzieć sie o autorze książek o dzieciach. I mimo że jest to jej biografia to co kikla stron wytyka mi moje błedy wychowawcze. Już nie mogę sie doczekać aż dorwę w bibliotece nastepną jej książke.

Dorota Zawadzka – nazwisko, które w zasadzie brzmi znajomo, ale trudno tak od razu dopasować je do konkretnej osoby. Jak dzwon, który dzwoni, ale nie wiadomo, w którym kościele. Ale gdyby powiedzieć: Dorota Zawadzka, Superniania, wszystkim rozjaśnia się w głowie i nazwisko, z którym jeszcze przed chwilą mieliśmy problem, personalizuje się.

Dorota Zawadzka w rozmowie z...

Książkę przeczytałam z wielkim zainteresowaniem w ekspresowym tempie. Od jakiegoś czasu śledzę poczynania Zawadzkiej, podoba mi się jej podejście do życia, problemów i dystans dla samej siebie. Niania (choć nie lubi jak się ją tak określa) jest szczera w rozmowie, nie stara się przypodobać, nie ma wygórowanych ambicji związanych ze swoim wyglądem itp. Po prostu dobrze jej...

• Przeczytane w 2017 r.
  • Moje Diwy
  • 2016/przeczytane
  • Psychologia
  • 2021
  • Pedagogika i psychologia
  • Literatura

Dodaj cytat z książki Jak zostałam nianią Polaków