Pod podszewką świata

Magda Omilianowicz
literatura podróżnicza 190 str.
978-83-925934-2-3

Reporter
literatura podróżnicza
rozmowy relacje z podróży

Kup książkę

Bardzo przyjemna i pouczająca lektura. Mi najbardziej do gustu przypadł ostatni wywiad.

koszmarnie potraktowany temat - rzecz, o której rozprawia wielu autorów, mianowicie podróże, mogła zostać ujęta tak, że czytałoby się z wypiekami na twarzy, tym bardziej, że książka ma formę wywiadu z ciekawymi osobami (osobowościami)

tymczasem czyta się tak, jakby pytania do wywiadów spisywane były "na kolanie" albo autorce zabrakło czasu na stronę edytorską

niespójne,...

Bardzo, bardzo fajna książka. Okazuje się, że mamy w Polsce nie tylko Pawlikowską i Cejrowskiego. Są świetni podróżnicy, którzy jadą w świat PO COŚ, nie tylko po leżakowanie na plaży. Książkę Omilianowicz polecam wszystkim ciekawym świata. Cztery różne filozofie, cztery różne życiowe postawy i podejście do podróży. Dobrze się ją czyta.

Książka składa się z czterech rozdziałów, gdzie każdy to rozmowa autorki z jednym podróżnikiem. Rozmówcy to ludzie bardzo interesujący, których podróże po świecie to nie takie zwyczajne zwiedzanie. Widzieli i przeżyli niejedno. Rozmowa z takimi ludźmi powinna być naprawdę wciągająca. Ta książka taka jednak nie jest. Dlaczego? Za dużo wszystkiego w krótkich rozmowach, a...

• Niedoczytane
  • Plany biblioteczne

Dodaj cytat z książki Pod podszewką świata