Życie jak wino

Andrzej KosmalaKrzysztof Krawczyk Wydawnictwo: HAPRO Media Polska Sp. z o.o. biografia, autobiografia, pamiętnik
2010-01-01
HAPRO Media Polska Sp. z o.o.
biografia, autobiografia, pamiętnik
2010-01-01

Na początek przyznam się do tego, że jestem fanką Krawczyka. Lubię jego piosenki, które są idealne np. na karaoke. Dlatego skusiłam się na tę książkę, bo w sumie mało wiedziałam o życiu tego piosenkarza.

I szczerze? Nie zawiodłam się. Książka napisana kwiecistym językiem, chociaż momentami jak dla mnie za dużo patosu. Ale życie i przygody Krawczyka zostały opisane...

Krzysztof Krawczyk jest jednym z najpopularniejszych piosenkarzy w historii polskiej muzyki rozrywkowej i jednocześnie wykonawcą w czasie trwającej kilka spenetrował prawie wszystkie jej gatunki.Śpiewał utwory rockowe, biesiadne, tanga, nie obcy jest mu swing, gospel, rosyjskie romanse czy muzyka etniczna. W książce napisanej wspólnie z wieloletnim przyjacielem i menadżerem...

Po przeczytaniu -inaczej postrzegam pana Krawczyka. Lubię Jego twórczość, Jego śpiewanie, ale nie wiedziałam ile wysiłku kosztuje sława.

świetna ksiazka uwielbiam bibliografie ta byla wyjatkowa:)

Dyskusje

• Biografie