Kup teraz - 10 ofert w cenie od 3.96 zł do 51.00 zł

Literatura polska

Oficjalne recenzje i

Swobodny dryf myśli

Link do recenzji

Nie jest to Zalewski, nie jest to Szczygieł, kudy mu do wieszcza, ale ma taki swój urok, że ciągle czegoś brakuje po ostatniej kropce w felietonie. Jest wesoło, są rymowanki, jest piątka z plusem.

Trzeba przyznać, ze Andrus ma lekkość pióra i pomysły zupełnie z kosmosu. Dla wszystkich więc którzy cenią humor tak abstrakcyjny jak i zupełnie konwencjonalny tomiszcze to będzie niemym świadkiem prychnięć, parsknięć a nawet wybuchów... Już za same opowiadania o Marlenie należy się 7 gwiazdek - mistrzostwo świata!! Polecam!!

Kocham Andrusa!

Genialne poczucie humoru Andrusa rozbawiło mnie do łez! Inteligentna żonglerka słowami, zgrabne okolicznościowe utwory wierszowane wplecione w prozę; książkowy zapis internetowego bloga Andrusa to fantastycznie opisana rzeczywistość, świetna książka!

Książka godna polecenia.

Jestem zwolennikiem lakonicznych wypowiedzi, co pragnę teraz wyłuszczyć:
Książka jest jednocześnie nie wypałem i naprawdę udaną publikacją... z tym, że z drugą częścią tego zdania zgodzą się wielbiciele twórczości Artura Andrusa, a z pierwszą – reszta świata ;)

Genialna książka do czytania w komunikacji miejskiej :)
Momentami płakałam ze śmiechu, a miny innych pasażerów bezcenne^^

Cenię jego specyficzne, trochę niedzisiejsze poczucie humoru.

Artura Andrusa uwielbiam jako kabareciarza. I tylko pod takim wcieleniem go znałam. Jakie było moje zaskoczenie gdy okazało się, że pisze bloga, a z napisanych przez siebie felietonów stworzył książkę "Blog osławiony między niewiastami". Książka jest bardzo zabawna. Jest uosobieniem pana Artura z lekką nutą autoironii. Czyta się ją bardzo szybko i przyjemnie jednak czasami...

Czterokrotnie popłakałem się ze śmiechu.
Grzecznie.
Jaki kraj, taki Clarkson.

• 2012
  • 2013