Patrz Mamo! Patrz Tato!

Willy Breinholst Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich literatura dziecięca
Guck mal, Mami! Guck mal, Papi!
83-200-1567-7
Ryszard Turczyn
Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
Guck mal, Mami! Guck mal, Papi!
literatura dziecięca
83-200-1567-7
Ryszard Turczyn

Zabawne historyjki i typowych dziecięcych łobuzerstwach. Wszystko z rysunkami, także ma trochę komiksową formę. Bardzo zabawne.

Wielokrotnie czytałam tę książkę w dzieciństwie i bardzo dobrze ją wspominam. Składa się z krótkich historyjek opowiedzianych z punktu widzenia pięcioletniego chłopca. Z perspektywy czasu określiłabym "Patrz Mamo! Patrz Tato!" jako gorszą wersję "Mikołajka", jednak również potrafiącą rozbawić, zwłaszcza najmłodszych czytelników.

• Lit. duńska
  • Dawno temu przeczytane
  • D. Przeczytane dawno temu
  • Dom
  • Przyjemna i lekka
  • Papierowe
  • Varia 1
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Patrz Mamo! Patrz Tato!