Zbrodnia doskonała

Sic!
filozofia, etyka
Sławomir Królak
Filozofia iluzja zjawisko

Książka ta jest tak niewyobrażalnie absurdalnym bełkotem, jak chociażby te przypadkowe zdania: "Ponieważ nic nie chce już być oglądane, a jedynie wchłaniane, a wszystko pragnie krążyć, nie pozostawiając po sobie żadnego śladu, zarysowując niejako uproszczoną estetyczną postać niemożliwej wymiany, nader trudno dziś uchwycić pozór.Wskutek tego dyskurs, który zdawałby sprawę z...

• 2019
  • Poezja/filozoficzne
  • Przed C.

Dodaj cytat z książki Zbrodnia doskonała