Deco Devolution: The Art of BioShock 2

artbook grafika art deco rapture bioshock tablet
albumy
angielski
artbook grafika art deco rapture bioshock tablet

Artbook zdecydowanie olśniewający, jeden z najlepszych jakie miałem w rękach. Wydany bardzo elegancko i przede wszystkim spójny artystycznie. Bioshock to zresztą pozycja ze wszech miar godna polecenia.

Dam maksymalną ocenę, bo chociaż mam wrażenie że z pierwszego Bioshocka dałoby się ulepić jeszcze lepszy zbiór (przynajmniej patrząc na te kilka ilustracji z mini-artbooka),...

• Moje książki
  • Po angielsku