We wstecznym lusterku

albumy
2014-01-01
2014-01-01
architektura

Okładka książki Jan Szpakowicz. Przestrzeń elementarna Aleksandra Czupkiewicz, Łukasz Wojciechowski
Jan Szpakowicz... Aleksandra Czupkiew...
Okładka książki Architektki Szymon Piotr Kubiak, Marta Leśniakowska, Rafał Ochęduszko, Marta Urbańska, Łukasz Wojciechowski, Barbara Zbroja
Architektki Szymon Piotr Kubiak...

Okładka książki Concrete Siberia. Soviet Landscapes of the Far North Alexander Veryovkin, praca zbiorowa
Concrete Siber... Alexander Veryovkin...
Okładka książki Lofts In Berlin Philippe De Baeck, Rosine De Dijn
Lofts In Berlin Philippe De Baeck, ...
Okładka książki Loft Rus Mayer, Paul Warchol
Loft Rus Mayer, Paul War...
Okładka książki Book of Lofts. Le Livre des Lofts. Das Loftbuch Julio Fajardo, Simone Schleifer
Book of Lofts.... Julio Fajardo, Simo...

Książka ciekawa ze względu na zawartość. Niestety jak dla mnie zbyt powierzchownie potraktowana. Taki bardziej leksykon: obiekt, zdjęcie, rok i okoliczności powstania. Brak odniesień do walorów użytkowych (zwłaszcza po latach).
Jak zwykle, gdy mowa o urbanistyce i architekturze na wielką skalę i przy innym finansowaniu niż dziś, szokuje rozmach niektórych przedsięwzięć.

• Architektura
  • Architektura i urbanistyka
  • Archi
  • Architektura
  • 2015
  • Domowa biblioteczka

Dodaj cytat z książki We wstecznym lusterku