We wstecznym lusterku

Data 1. wydania:
2014-01-01
angielski
architektura

Okładka książki Jan Szpakowicz. Przestrzeń elementarna Aleksandra Czupkiewicz, Łukasz Wojciechowski
Ocena 7,0
Jan Szpakowicz... Aleksandra Czupkiew...
Okładka książki Architektki Szymon Piotr Kubiak, Marta Leśniakowska, Rafał Ochęduszko, Marta Urbańska, Łukasz Wojciechowski, Barbara Zbroja
Ocena 6,5
Architektki Szymon Piotr Kubiak...

Okładka książki Lofts In Berlin Philippe De Baeck, Rosine De Dijn
Ocena 10,0
Lofts In Berlin Philippe De Baeck, ...
Okładka książki Book of Lofts. Le Livre des Lofts. Das Loftbuch Julio Fajardo, Simone Schleifer
Ocena 8,0
Book of Lofts.... Julio Fajardo, Simo...
Okładka książki Loft Rus Mayer, Paul Warchol
Ocena 7,0
Loft Rus Mayer, Paul War...

Książka ciekawa ze względu na zawartość. Niestety jak dla mnie zbyt powierzchownie potraktowana. Taki bardziej leksykon: obiekt, zdjęcie, rok i okoliczności powstania. Brak odniesień do walorów użytkowych (zwłaszcza po latach).
Jak zwykle, gdy mowa o urbanistyce i architekturze na wielką skalę i przy innym finansowaniu niż dziś, szokuje rozmach niektórych przedsięwzięć.

• Architektura
  • Chcę w prezencie
  • Architektura i urbanistyka
  • Archi
  • Architektura
  • 2015
  • Domowa biblioteczka

Dodaj cytat z książki We wstecznym lusterku