Noble Blood

Dana Marie Bell Wydawnictwo: Samhain Publishing Cykl: Gray court (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Samhain Publishing
fantastyka fantasy science fiction
Gray court (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
fantastyka fantasy science fiction

Szłam za ciosem i wysłuchałam kolejną część.
Bohaterowie są intrygujący, każdemu z nich udziela się moja sympatia i kibicowanie. Każdy z nich jest wyjątkowy i posiada swój urok i ukrytą moc.
Ale jest coś jeszcze, autorka idzie z postępem, co widać w innych jej pozycjach książkowych.
Mamy tu miłość, trójkącik, dwa + jedna :) Ostra ta "miłość".

Seria o Fey w wykonaniu Bell jest znacznie lżejsza niż zmiennokształtni ale posiada ten sam uroczy klimat. Moim faworytem jest oczywiście Hob - bądźmy szczerzy kto może rywalizować z Robinem? Niemniej każda z cześci tej serii opowiada ciekawą historię, postacie sa różnorodne a stworzony świat w miare konsekwentny. Jeżeli poszukujecie psychicznej odskoczni w magiczny świat...

Świetna książka kolejna z serii o wróżkach i innych paranormalnych/normalnych/nienormalnych stworzeniach:D

Kolejna z serii - tym razem nie kotołaki a ..wrózki :P Dobre czytadło na zimny wieczór :)

• Fantastyka
  • 2017