Na ścieżkach Kanady

Okładka książki Na ścieżkach Kanady Tomasz Wydżga
Okładka książki Na ścieżkach Kanady
Tomasz Wydżga Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie reportaż
Kategoria:
reportaż
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Literackie
Data wydania:
1961-01-01
Data 1. wyd. pol.:
1961-01-01
Język:
polski
Tagi:
Ameryka Północna Kanada
Średnia ocen

5,5 5,5 / 10

Oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki

Porównaj ceny

i
Porównywarka z zawsze aktualnymi cenami
W naszej porównywarce znajdziesz książki, audiobooki i e-booki, ze wszystkich najpopularniejszych księgarni internetowych i stacjonarnych, zawsze w najlepszej cenie. Wszystkie pozycje zawierają aktualne ceny sprzedaży. Nasze księgarnie partnerskie oferują wygodne formy dostawy takie jak: dostawę do paczkomatu, przesyłkę kurierską lub odebranie przesyłki w wybranym punkcie odbioru. Darmowa dostawa jest możliwa po przekroczeniu odpowiedniej kwoty za zamówienie lub dla stałych klientów i beneficjentów usług premium zgodnie z regulaminem wybranej księgarni.
Za zamówienie u naszych partnerów zapłacisz w najwygodniejszej dla Ciebie formie:
• online
• przelewem
• kartą płatniczą
• Blikiem
• podczas odbioru
W zależności od wybranej księgarni możliwa jest także wysyłka za granicę. Ceny widoczne na liście uwzględniają rabaty i promocje dotyczące danego tytułu, dzięki czemu zawsze możesz szybko porównać najkorzystniejszą ofertę.
Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Oceny

Średnia ocen
5,5 / 10
2 ocen
Twoja ocena
0 / 10

OPINIE i DYSKUSJE

Sortuj:
avatar
4
4

Na półkach: ,

Bardzo dobra książka pokazująca losy polskich imigrantów po zakończeniu II wojny światowej. Autor opisuje Kanadę jaką widzi w 1949 roku. Zaskakuje go poziom technologiczny, konsumpcjonizm, zaawansowane techniki uprawy roli a jednocześnie zauważa to co mamy w dzisiejszej XXI wiecznej Polsce. Pogoń za dobrami materialnymi, brak czasu, zmniejszanie roli tradycji i więzi rodzinnych. Dobra książka.

Bardzo dobra książka pokazująca losy polskich imigrantów po zakończeniu II wojny światowej. Autor opisuje Kanadę jaką widzi w 1949 roku. Zaskakuje go poziom technologiczny, konsumpcjonizm, zaawansowane techniki uprawy roli a jednocześnie zauważa to co mamy w dzisiejszej XXI wiecznej Polsce. Pogoń za dobrami materialnymi, brak czasu, zmniejszanie roli tradycji i więzi...

więcej Pokaż mimo to

Książka na półkach

  • Przeczytane
    2
  • Chcę przeczytać
    1
  • Posiadam
    1
  • Na regale
    1

Cytaty

Bądź pierwszy

Dodaj cytat z książki Na ścieżkach Kanady


Podobne książki

Przeczytaj także