Rewolucja Gutenberga

Elizabeth L. Eisenstein Wydawnictwo: Prószyński i S-ka historia
The printing revolution in early modern Europe
Henryk Hollender
Prószyński i S-ka
Gutenberg historia druku historia książki historia Europy druk drukarstwo XV wiek
The printing revolution in early modern Europe
historia
Henryk Hollender

Okładka książki Historia Powszechna. Ekspansja Europy w XV wieku. Narodziny świata nowożytnego (1) Dino Carpenetto, Ernesta Cerulli, Noel Coulet, Elizabeth L. Eisenstein, Franco Gaeta, Aldo Gallotta, Giuseppe Papagno, Roger Portal, Ruggiero Romano, Federico Seneca, Stanford Shaw, Cesare Vasoli
7,0
Historia Powsz... Dino Carpenetto, Er...
Okładka książki Historia Powszechna. Narodziny świata nowożytnego (2). Azja i Afryka w okresie XV-XVIII wieku. Dino Carpenetto, Ernesta Cerulli, Noel Coulet, Elizabeth L. Eisenstein, Franco Gaeta, Aldo Gallotta, Giuseppe Papagno, Roger Portal, Ruggiero Romano, Federico Seneca, Stanford Shaw, Cesare Vasoli
6,5
Historia Powsz... Dino Carpenetto, Er...