Nie dość martwy

Okładka książki Nie dość martwy
Peter James Wydawnictwo: Buchmann Cykl: Roy Grace (tom 3) Seria: Fabryka Kryminału kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller

więcej Więcej

+ dynamiczne dialogi
+ ciekawa intryga
+ wyraziste postaci
- rozciągnięcie każdego wątku na całą fabułę
- schematyczna końcówka

Lubię kryminalne serie, a jeśli na dodatek trzymają poziom, to nie można wymarzyć sobie czegoś lepszego.
Peter James stworzył bohatera ciekawego, skomplikowanego, a jednocześnie kierującego się bardzo prostymi zasadami. Udało mu się umieścić w jednym policjancie : dobrego glinę, poranionego i szukającego męża, niezłego kochanka i ciekawego człowieka. Mężczyzny policjanta,...

Trzeci tom cyklu "Roy Grace" dalej trzyma wysoki poziom. Wciągająca fabuła, ciekawi bohaterowie i dobre dialogi. To naprawdę czyta się bardzo dobrze. Do tego poznajemy lepiej głównego bohatera.
Polecam :)

Witam.Przedstawiam Państwu moją opinię na temat tej książki.
Książka od samego początku porywa zawartością.Od razu poruszony jest wątek, który toczy się do ostatniej strony.Oprócz morderst autor opisał życie towarzyskie policjantów, którzy są ze sobą na dobre i na złe poprzez wspieranie się w trudnych czy też dramantycznych momentach życia.
Sama akcja wątku morderstwa...

Całkiem niezła

Wciągająca do ostatnich stron!

Gorąco polecam. ;)

,,słaba,, 70% książki to coś co nie buduje napięcia, nie wnosi nic do końcówki,,,jedynie ostatnia część książki jest lepsza. Czyta się książkę jakby się żuło twardy kotlet, który podali na talerzu,,,,

Wciągająca powieść z naciąganym zakończeniem

Dobry kryminal, polecam

• 2020