Kup teraz - 10 ofert w cenie od 13.99 zł do 28.37 zł

poradniki
978-83-86941-79-7
Dariusz Bakalarz
małżeństwo

Krótka książka, której przeczytanie może pomóc nam w zrozumieniu nie siebie, a tej drugiej osoby z którą dane jest nam tworzyć bliższą relację.

Dobrze jest być świadomym jakie bodźce odczuwamy najbardziej, a jeszcze lepiej wiedzieć, w jakich okolicznościach osoba nam najbliższa czuje się kochana przez nas. Polecam serdecznie osobom zarówno na początku jak i w trakcie relacji!

Drugi raz bym tej ksiazki nie kupila - sprawia wrazenie "napisanej na kolanie".

Poradnik małżeński. Nauczmy się słuchać potrzeb partnera.

Bardzo ważna pozycja dla par bliskich sobie osób. Poznajemy wzajemne preferencje zachowań bliskich osób np. robimy odpowiednie testy determinujące nasze oczekiwania, aby nie rozminąć się z partnerem w związku i nie zmieniać go na siłę, gdyż to nic nie da, a tylko zwiększy konflikt.

Bestseller. Do książki podeszłam tak, jak podchodzę zwykle do czegoś, co się "sprzedaje najlepiej". Czyli sceptycznie. Oczywiście godna polecenia wszystkim tym, którzy nie potrafią się komunikować i zważywszy na to, że jest to znakomita większość osób, warto by zapoznali się z nią wszyscy. Nawet jeśli wydaje się to takie proste. Warto poznać "języki miłości", ale tak...

Świetny, bardzo przystępny i dający do myślenia poradnik, zrozumiałam jakie błędy popełniałam. Spostrzeżenia autora - naprawdę zaskakująco trafne.

Sięgając po książkę ( a właściwie książeczkę:)) Gary Chapmana miałam już za sobą kilka poradników na temat miłości. Trafiały się lepsze, gorsze, ten niestety nie przypadł mi do gustu. Nie przekazał mi nic odkrywczego. Być może po jak dla mnie genialnej książce "Polubić czy poślubić" każdy następny "poradnik o miłości" będę oceniała surowiej.
Autor podaje nam na tacy...

Książka genialna w swej prostocie. Polecam bardzo wszystkim!

Na samym początku lektury myślałam, że „5 języków miłości” skierowane jest tylko do małżeństw czy osób żyjących w związkach. Myliłam się. Książkę opłaca się przeczytać również singlom. Dzięki niej można zrozumieć gdzie w przeszłości popełniało się błędy po to, by w przyszłości je zminimalizować lub całkowicie wyeliminować.
Tytułowe języki wcale nie są trudne do nauczenia...

• 2021
  • Poradniki