Mroczna poświata

8370820085
Cezary Ostrowski
Horror [Repro-Centrum]
tajemnica klasztor wyspa mokradła

Trzeba przyznać, że ta książka nie jest wysokich lotów. Głównym bohaterem jest Harrison Allen, który po utracie pracy i nieudanym związku szukając odosobnienia udaje się na wyspę Friar's Island, gdzie postanawia udokumentować istnienie lokalnego potwora z jeziora. Z biegiem czasu dowiaduje się, że historia wyspy skrywa więcej tajemnic. Pomysł naprawdę dość fajny ale...

Niezła.

• HORROR
  • Horror
  • Książki
  • Złe rzeczy, które czytam
  • Horror
  • Półka 5 (u Szymona)
  • POSIADAM

Dodaj cytat z książki Mroczna poświata