Aniołowie podziemi

8385202463
Maryla Szurek
horror aniołowie

więcej Więcej

Co za mizerna książczyna. Niestety fabuła kompletnie nie trzyma się kupy, styl jest żenujący, a mastertonowskie "sceny" są tak słabe, że aż śmieszne.
Nie trzyma w napięciu, nie zaciekawia, rozczarowuje zakończeniem, a tytuł przetłumaczył idiota.
Omijać szerokim łukiem.

Niezła, nawiedzony las, troszeczkę Mastertonowato:-)

Ze słyszenia tylko wiem, że Citro pisze dosyć kiepsko a "Aniołowie..." to jego najlepszy twór. W związku z tym postanowiłam zdać się na opinię ogółu i przeczytać tylko tę pozycję, resztę sobie daruję.

Jak wrażenia? Jest OK.
Ta książka jest w stylu horrorów, które czytałam w końcówce lat '90 (Saul, Herbert, Masterton, Koontz itd.) - byłam wtedy gówniarzem w podstawówce i...

Książka w porządku. Jak ktoś lubi ten klimat to z pewnością mogę polecić. Chwilami, gdy rozkręca się akcja, bardzo wciąga. Dość płynnie przez nią przebrnęłam i - jeśli nadarzy mi się możliwość przeczytam coś jeszcze tego autora.

• 2012
  • Horror
  • PILNE
  • Wymienię/sprzedam
  • Książki z aniołami
  • *kryminał/horror
  • Książki

Dodaj cytat z książki Aniołowie podziemi