Jak zostać księżną

Kasey Michaels Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Rodzina Daughtrych (tom 1) literatura obyczajowa, romans
How to Tempt a Duke
Wojciech Usakiewicz
Harlequin
Harlequin księżna Anglia żołnierz wojna posiadłość upokorzenie krzywda przyjaciółki
How to Tempt a Duke
Rodzina Daughtrych (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Wojciech Usakiewicz

2019

Romantyczna, lekkostrawna, przyjemna lektura. Schematyczna to prawda, ale z poznanymi juz wcześniej bohaterami, więc za bardzo rozumku i wyobraźni uruchamiać nie trzeba. Mimo to harlequinek jakiś urok w sobie ma;)

Lubię romanse historyczne, jednak ten nie przypadł mi do gustu, mało akcji, mało prawdziwego romansu,,,, Jest to pierwsza część trylogii o Rodzinie Daughtrych. Przeczytam oczywiście wszystkie, ponieważ nie wyobrażam sobie innej sytuacji, jednak nie ukrywam że spotkałam się z wieloma innymi, lepszymi romansikami.

W dzieciństwie byli nierozłączni, najlepsi przyjaciele na zawsze, wszędzie razem chodzili i psocili. W wieku 19 lat Rafael wstępuje do wojska. Ona nie zwraca uwagi na swój debiut na angielskich salonach, ponieważ czeka na swojego jedynego. Rafael po klęsce Napoleona, wraca do kraju po 7 latach wojaczki. Wracając do swojej nowo nabytej posiadłości napotyka na drodze damę i...

Momentami zabawna, momentami sensacyjna. Zaciekawiła mnie na tyle, żeby poznać dalsze części o siostrach Daughtry.

• Romans historyczny
  • Romanse historyczne
  • 2012
  • Cykl: Rodzina Daughtrych (d)
  • Podebrane mamie
  • Spotkanie po latach
  • Historyczna

Dodaj cytat z książki Jak zostać księżną