Skradziony pocałunek

Okładka książki Skradziony pocałunek
Bronwyn Scott Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Hulaki nie do odzyskania (tom 1) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Hulaki nie do odzyskania (tom 1)
Harlequin Romans Historyczny
How to Disgrace a Lady
Harlequin
2013-01-01
2013-01-01
Małgorzata Hesko-Kołodzińska
romans miłość małżeństwo zakład

1975

Nawet jak na romansidło z dolnej półki słabe i wiele razy mnie uśpiło.
Realia epoki? Zapomnij!
Pikantne opisy? Opuść.

Czytałam o wiele lepsze romanse historyczne, nie mniej miło spędziłam czas czytając historię Merricka i Alixe.

2021

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w...

200 stron pełnych namiętności

• Romans historyczny
  • Romans historyczny
  • Romans Historyczny
  • 2019
  • Posiadam-chcę przeczytać
  • 2021

Dodaj cytat z książki Skradziony pocałunek