Ślepa miłość

Annie Burrows Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Narzeczona (tom 1) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
Earl's untouched bride
literatura obyczajowa, romans
Agnieszka Lubomira Piotrowska
Harlequin Romans Historyczny
romans historyczny Charles Fawley Felice Bergeron Heloise

Mimo, że Heliose i Charles bohaterowie tej książki zachowywali się jak "Żuraw i Czapla" , to bardzo szybko i przyjemnie się ją czytało. Polecam

Na półkach: , , , , , ,

Heloise Bergeron składa hrabiemu Walton matrymonialną propozycję. Zdumiony Charles reaguje niedowierzaniem, lecz po wysłuchaniu argumentów Heloise przystaje na jej szalony plan...

Książka językowo i stylistycznie została napisana poprawnie a dialogi są ciekawe i z sensem. Bohaterka to osoba bardzo spokojna z niską samooceną której przez całe życie rodzice wmawiali że jest mało inteligentna i brak jej urody. Charles to mężczyzna o zdecydowanym charakterze który urwał kontakty z całą rodziną po tym jak odkrył że sterowali całym jego życiem. Książka w...

Najgorsza książka jakąkolwiek czytałam, cala opowieść jest jednym wielkim niedomówieniem między bohaterami, gdybym nie wypożyczyła jej z biblioteki to zaraz poszla by w ogień. Masakra!!Dalam jedna gwiazdke bo ostatnie 3 kartki autorka poświecila wkoncu na wyjasnienie wszystkich kłótni.

Na półkach: , , , ,

Fantastyczna książka. Ubawiłam się przy niej jak nigdy. Świetnie napisana. !!!! Polecam!!!!

• Romans historyczny
  • Harlequin