Księżna mimo woli

Okładka książki Księżna mimo woli
Sophia James Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Romans Historyczny
The Dissolute Duke
Harlequin
2013-01-01
2013-01-01
Melania Drwęska
romans historia miłość

Strasznie męcząca książka, nie mogłam w żaden sposób polubić głównej bohaterki i ledwo dotrwałam do końca lektury.

2003

Jego upodliła rodzina a ona nieświadomie dodała do jego złej sławy kolejne przysłowiowe trzy grosze. Po trzech latach czas na wyjaśnienia i... romans po ślubie może ciut przesłodzony.

Dodaj cytat z książki Księżna mimo woli