Księżna mimo woli

Sophia James Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
The Dissolute Duke
literatura obyczajowa, romans
Melania Drwęska
Harlequin Romans Historyczny
romans historia miłość

Strasznie męcząca książka, nie mogłam w żaden sposób polubić głównej bohaterki i ledwo dotrwałam do końca lektury.

Jego upodliła rodzina a ona nieświadomie dodała do jego złej sławy kolejne przysłowiowe trzy grosze. Po trzech latach czas na wyjaśnienia i... romans po ślubie może ciut przesłodzony.

• Harlequin
  • Romans historyczny
  • Sophie James
  • 2015
  • Ebook
  • Historyczna

Dodaj cytat z książki Księżna mimo woli