Rozmowa kwalifikacyjna dla bystrzaków

Lain Kennedy Joyce Wydawnictwo: Septem poradniki
Job Interviews For Dummies
Olga Kwiecień-Maniewska
Septem
poradniki septem rozmowa kwalifikacyjna dla bystrzaków
Job Interviews For Dummies
poradniki
Olga Kwiecień-Maniewska
poradniki septem rozmowa kwalifikacyjna dla bystrzaków

Kompleksowy poradnik, jego największą zaletą jest mnogość poruszanych zagadnień, co sprawia, że można czytać zarówno od deski do deski, jak i wybiórczo, ograniczając się jedynie do interesujących nas wątków. Miejscami rzeczywiście bardziej dostosowany do realiów amerykańskich, niektóre propozycje wydają się w polskich warunkach zbyt przesadne, zuchwałe, jednak w przypadku...

Bardzo dobrze napisany poradnik. Część porad może odnosi się do rynku amerykańskiego, ale 99% jest przydatne i w polskich warunkach.
Książka bardzo lekko się czyta.
Dodatkowo jestem przekonana, że to dzięki niej udało mi się dostać teraz pracę. Zdecydowanie polecam osobom, które mają problemy z rozmowami kwalifikacyjnymi. Mi ta książka ogromnie pomogła.

Dyskusje

• Chcę w prezencie
  • Poradniki/ psychologia
  • Do kupienia
  • E-BOOKi
  • ..dla bystrzaków
  • Praca

Dodaj cytat z książki Rozmowa kwalifikacyjna dla bystrzaków