Co za tydzień 1

Okładka książki Co za tydzień 1 Rosie Rushton
Okładka książki Co za tydzień 1
Rosie Rushton Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Co za tydzień! (tom 1) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Co za tydzień! (tom 1)
What a Week To Fall In Love
Jaguar
2007-01-01
2007-01-01
Grzegorz Komerski
Rosie Rushton co za tydzień literatura młodzieżowa obyczajowe

Pierwszy z trzech tomów popularnej angielskiej autorki Rosie Rushton, piszącej głównie dla dziewczyn.

Historie z życia czterech czternastoletnich przyjaciółek, ich kłopoty: z rodzicami, ze sobą, z własnym wyglądem, że światem, no i najważniejsze z chłopcami.

Mądra, fajna książka, w której nastolatki odnajdą wiele z własnych problemów, przemyśleń i radości. Jakoś trzeba przecież przejść przez życie, prawda? Duże szanse, że okaże się ono wcale nie takie straszne, jak by się mogło wydawać, jeśli tylko będzie wiadomo, z której strony je ugryźć...

Książke mimo objętości bardzo szybko się czyta, perypetie 4 przyjaciółek wciągają i nie sposób sie oderwać. Jak dla mnie super. Polecam wszystkim nastolatkom.

Na początku obawiałam się tej książki. Opowieści 4 przyjaciółek poprzelatane ze sobą. Jednak z czasem wszystko układało się w jedną całość. Jedna z lepszych książek tego typu. Sposób narracji dobry i rozmiar czcionki również. Lekka i przyjemna książka do przeczytania w jeden wieczór. Opisane są w niej codzienne perypetie dziewczyn. Ich problemy, plany, marzenia, codzienne kłótnie. Wszystko to co sami przezywalismy e ich wieku. Miło wrócić do tych czasów kiedy największym problemem było w co się ubrać i czy rodzice nas puszcza na koncert; ) Świetna książka polecam i zabieram się za kolejną część; )

Na półkach: , , , , , , , ,

Uwielbiam takie książki! Ta akurat ukazuje problemy współczesnych nastolatek. Naprawdę przemawia. Opowiada ona o czterech najlepszych przyjaciółkach. Pokazuje, jak zachowują się w różnych sytuacjach. Dzięki temu podczas czytania można się zastanowić nad swoim postępowaniem i je ocenić. Polecam tym, którzy lubią czytać typowe młodzieżówki. :D

Książkę wypożyczyłam bez przekonania, pierwsze strony były dość monotonne, i już miałam odłożyć tą książkę, kiedy nagle... BUM! Akcja, akcja i jeszcze raz akcja, nim się obejrzałam, już czytałam ostatni rozdział.

Problemy nastolatek nie są łatwe, kłótnie, kompleksy itd. Jak poradzić sobie z takimi i innymi sprawami? Może jedynym lekarstwem są przyjaciółki? Chociaż pewnie jak skończy się szkoła to i przyjaźń... Ale nie tak mocna przyjaźń, jak ta!

Książka napisana lekkim piórem, i jak to jest z książkami naszej drogiej pani Rushton - była wspaniała.

Polecam!

Myślałam, że będzie to płytka książka dla nastolatek. Jednak po przeczytaniu, zdałam sobie sprawę jak bardzo się myliłam. Jest bardzo wciągająca. Łatwo odnalazłam w niej bratnią duszę - Cleo. Szybko się ją czyta mimo, że ma 418 stron. Dziewczyny mają także mnóstwo problemów z rodziną, a nie tylko z chłopakami, przyjaciółkami i szkołą. Polecam wszystkim nastolatkom! Nie rozumiem dlaczego ma taką nisko ocenę.

Przyjemna i lekka ;)

Przyjemna i lekka ;)

Recenzja http://prezzemolo12.blog.onet.pl/2013/03/04/4-marzec-2013/

Recenzja http://prezzemolo12.blog.onet.pl/2013/03/04/4-marzec-2013/

Świetna. Kocham wszystkie książki Rosie Rushton.

Świetna. Kocham wszystkie książki Rosie Rushton.

W sam raz dla nastolatek które chcą się pośmiać i czasem zdziwić

W sam raz dla nastolatek które chcą się pośmiać i czasem zdziwić

Z całej książki zapamiętałam tylko tyle, że bohaterki są strasznie dziecinne. To chyba o czymś śiadczy ;)

• Dzieciństwo
  • Wypożyczone