Socjologia moralności. Zarys zagadnień.

Maria Ossowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo Naukowe PWN
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2005-01-01

Dziw, ze 'nikt' nie czytal. Odnosnie polskich tytulow wyjatkowy, ale jak tez wskazuje nazwa - zarys zagadnien z tej dziedziny, w tym bardzo ciekawy. Sporo przykladow, choc jak ostrzega autorka juz na poczatku - brak odpowiedzi na wiele potencjalnych pytan.

• Chcę w prezencie
  • Socjologia
  • Nauki społeczne
  • Poukładane
  • 2020

Dodaj cytat z książki Socjologia moralności. Zarys zagadnień.