Kulturowe podstawy osobowości

Okładka książki Kulturowe podstawy osobowości
Ralph Linton Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN Seria: Biblioteka Socjologiczna nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Biblioteka Socjologiczna
Aleksandra Jasińska-Kania
kultura osobowość

więcej Więcej

Nic nowego.

książka jako obowiązek na studiach antropologicznych. Zawiera sporo terminów, ale mimo wszystko czyta się ją świetnie, bo jest tam rozpisana cała nasza osobowość, to dlaczego tak się zachowujemy, jaką mamy osobowość i co na nią wpływa. Polecam, nawet tym co nie studiują.

• Antropologia
  • Czytane partiami/niedoczytane
  • Psychologia
  • Kulturoznawstwo
  • Studia kulturowe
  • Kulturoznawstwo/głównie fragmenty
  • Filologiczne

Dodaj cytat z książki Kulturowe podstawy osobowości