Pięćdziesięciu wielkich filozofów

Fifty Major Philosophers
83-7150-221-4
Małgorzata Wyrzykowska
Zysk i S-ka
filozofia podręcznik filozofii filozofowie słownik filozoficzny historia filozofii
Fifty Major Philosophers
filozofia, etyka
83-7150-221-4
Małgorzata Wyrzykowska

Od Talesa z Miletu (624-546 r. p.n.e.) do Jeana Paula Sartre (1905-1980 r.). Pięćdziesiąt skróconych, bardzo skróconych, biografii, pięćdziesiąt skrótowo, bardzo skrótowo, przedstawionych głównych tez, koncepcji, poglądów i przekonań, uzupełniony wykazem niektórych, ważniejszych prac.

Nawet po lekturze całości furory w środowisku zapalonych filozofów nie zrobimy....

książka powinna nosić tytuł: 'sprintem przez świat (sofii)'

Bardzo przystępnie opisane najważniejsze idee pięćdziesięciu wielkich filozofów. Bardzo dobrze się czyta, bibliografia do każdej postaci.

• Filozofia
  • Posiadam Popularnonaukowe
  • Popularnonaukowe
  • Filozofia. Do przeczytania
  • 2 0 2 0
  • Non fiction
  • Do przeczytania jeszcze raz

Dodaj cytat z książki Pięćdziesięciu wielkich filozofów