Pretty Little Liars. Bez skazy

Sara Shepard Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Pretty Little Liars (tom 2) literatura młodzieżowa
Flawless
Data 1. wydania:
2007-03-07
Mateusz Borowski
Otwarte
kłamstwa śledztwo tajemnica
Flawless
Pretty Little Liars (tom 2)
literatura młodzieżowa
Mateusz Borowski
kłamstwa śledztwo tajemnica

Ciekawa pozycja jak na literaturę raczej dla nastolatek. Mam porównanie z serialem i uważam, że książka jest ciekawiej skonstruowana. Dobra na rozluźnienie, wciągająca. Sięgnęłam po kolejny tom, bo wciąż nie wiem kim jest A.

Z każdym tomem coraz bardziej zachwycają mnie różnice pomiędzy serią książek a serialem :)

Niezły kryminał się z tego robi.
Dalej nie wiemy kto się kryje za podpisem A. ale sam powiedział, że ma ich więcej w swoim imieniu..
Czas zwracać większą uwagę na imiona..

DNF przy 10%.

Nie wiem dlaczego zaczynałam czytać te książki. I tak wiedziałam, że nie mam ochoty przebrnąć przez 16+ pozycji.

O ile swego czasu lubiłam serial, tak te książki są po prostu głupie. Pokazują jak żałosna potrafi być przyjaźń w liceum. Do tego mamy tutaj całą gamę irytujących bohaterów (każdy znajdzie coś dla siebie).

Jest to książka napisana lekko, ale mimo...

Kolejna lekka i przyjemna część historii o losach czterech przyjaciółek, które zaczyna prześladować tajemniczy (lub tajemnicza) A. Podobała mi się bardziej niż poprzednia, która była niczym powolne wprowadzenie. Tutaj dzieje się więcej, bo autorka nie skupia się już na przedstawianiu postaci i opisywaniu ich przeszłości.

Po tym, jak odnaleziono ciało zaginionej przed laty...

BOHATEROWIE: 7/10
AKCJA: 6/10
SPOSÓB PISANIA AUTORKI: 8/10
OKŁADKA:6/10
KREATYWNOŚĆ:7/10

Świetna seria! Polecam całym sercem

Mam wrażenie, że ta książka, choć jest już drugim tomem, nadal wprowadza nas w klimat serii. Czekam aż zacznie się na prawdę dużo dziać. W tej części ginie Toby, którego na początku nie lubiłam, a teraz niewyobrażam sobie jak będzie bez niego. Niebawem biorę się za kontynuację.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Druga cześć w niczym nie ustępuje pierwszej - polecam kontynuację.

Na półkach: , , , , ,

Wymęczyłam się strasznie. Nuda jak diabli. To chyba ostatnia moja książka z tej serii.

Dyskusje

5 318