Hunger Moon Rising

Hunger Moon Rising
Loose Id
2006-11-14
2006-11-14

Danielle Linden od pięciu lat współpracuje z Benem Davisem,oboje są reporterami miejscowej gazety i partnerami pod każdym względem.Ich kontakty nie wykraczają poza ścisłe ramy silnej przyjaźni,jednak Ben ma nadzieję na coś więcej,gdyż kocha Dani od momentu,gdy ją ujrzał 5 lat wcześniej.Dani broni się przed jakimkolwiek głębszym uczuciem;po koszmarnym małżeństwie rozwiodła się z brutalnym mężem i Benowi dużo czasu zajęło,by przebić się przez jej mury emocjonalnej ochrony i sprawić,by mu zaufała.Wkrótce wszystko może się zmienić na gorsze,gdyż Ben ukrywa przed ukochaną,że jest wilkołakiem.Dodatkowo do redakcji przychodzi rozszalały z rozpaczy mężczyzna,który twierdzi,że jego córka została porwana przez wilkołaki i prosi Dani o odnalezienie jej.Ben musi mocno kontrolować swoją zwierzęcą naturę,by się nie zmienić w łaka,co udawało mu się przez ostatnie trzy lata i chronić Dani przed miejscowym stadem wilkołaków.W poszukiwaniu zaginionej dziewczyny Dani zwraca na siebie uwagę przywódcy owego stada,który zamierza ją mianować swoją Królową Mabonu podczas zbliżającego się święta wzejścia Głodnego Księżyca,odbywającego się raz na 18 lat.Aby ratować Dani,Ben ujawnia jej prawdę o sobie i rzuca wyzwanie śmierci przywódcy stada.Zmieniając się w wilkołaka i walcząc Ben zdaje sobie sprawę,że być może właśnie stracił ukochaną kobietę,ale jej życie i bezpieczeństwo jest dla niego najważniejsze.Wtedy Danielle odkrywa,że kocha Bena od zawsze,ale być może jest za późno,by wyznać mu swoje uczucia.Głodny Księżyc właśnie wschodzi i Bogini domaga się krwi...
Świetnie napisana książka,przepełniona magią,mistycyzmem,aurą zwierzęcego pożądania i seksualnym napięciem.Mroczny nastrój całości podkreśla srebrny blask księżyca,który niczym syrena na morzu woła Bena i przynagla do przemiany,a w Dani budzi nieznane dotąd uczucia i otwiera na miłość.Bardzo obrazowo przedstawiony pogański obrzęd Mabonu oraz niezwykle realistyczne sceny seksu sprawiają,że książkę czyta się z zapartym tchem i wypiekami na twarzy.Gorąco polecam!!!

Uparta i piękna dziennikarka - Dan.
Słodki i przystojny pomocnik - Ben. Pozornie.

Wszystko otacza aura księżyca, rytuałów pogańskiej Bogini i wilkołaków.

Ciekawa akcja, śmiałe sceny seksu, przyjaźń, miłość i kłopoty. I wilkołaki.

Polecam fanom Evangeline, ponieważ to kolejna jej ksiązka, która mnie zachwyciła. Tylko ona umie tak połączyć fantastykę i seks.

8/10.
Polecam fanom i innym, którzy mogą się przkonać do tej lektury.

Uparta i piękna dziennikarka - Dan.
Słodki i przystojny pomocnik - Ben. Pozornie.

Wszystko otacza aura księżyca, rytuałów pogańskiej Bogini i wilkołaków.

Ciekawa akcja, śmiałe sceny seksu, przyjaźń, miłość i kłopoty. I wilkołaki.

8/10.
Polecam...

Ben i Dani . Wilkołaki i rytuały wicca . Strach przed miłością i kłopoty . Super książka . Ciekawe pomysły wartka akcja no i jest gorrrąca :P Polecam bardzo ^-^

• Anderson Evangeline
  • Paranormal Romance