Ukryci przed słońcem

Ewa Kołda Wydawnictwo: E-bookowo fantastyka, fantasy, science fiction
978-83-62480-11-1
E-bookowo
ukryci przed słońcem Ewa Kołda fantasy powieść młodzieżowa tajemnica magia czary kot elf wilk
fantastyka, fantasy, science fiction
978-83-62480-11-1

Sam to szesnastolatka, która rozpoczyna liceum. Nikogo w nim nie zna i nie czuje się tam za pewnie. Jednak z czasem zaprzyjaźnia się ze Stellą, która skrywa kilka tajemnic. Dziewczyna pewnej nocy zostaje zadrapana przez kota i od tego czasu zaczynają się dziać dziwne rzeczy. O co w tym wszystkim chodzi? Komu zagraża niebezpieczeństwo? Kto zna prawdę?

Kiedy przeczytałam...

Ostatnio miałam okazję zapoznać się z książką polskiej autorki. Sięgając po nią, nie miałam żadnych oczekiwań. Muszę przyznać, że zostałam miło zaskoczona, jednak spodziewałam się czegoś innego.
Od samego początku wciągnęłam się w powieść. Pewnie to za sprawą tego, że potrzebowałam lekkiej książki. Akcja na początku wolno się toczy, ale później po pewnym wydarzeniu zmienia...

Przed lekturą myślałem, że na książki młodzieżowe jestem za stary.
W czasie lektury czas leciał jak szalony.
Po lekturze chcę więcej.

Książka po kilku rozdziałach wciągnęła mnie całkowicie i zatraciłem się w świecie Samanty - znów poczułem się nastolatkiem.
Teraz pozostało tylko czekać na kolejną część serii (?)

• Przeczytane w 2017r.
  • 2017
  • Przyjaźń
  • Romans Fantasy
  • 2017
  • Świat wymyślony
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Ukryci przed słońcem