Nowy ślad Czarnych Stóp

Okładka książki Nowy ślad Czarnych Stóp
Seweryna Szmaglewska Wydawnictwo: Śląsk Cykl: Czarne Stopy (tom 2) Seria: Biblioteka Szarej Lilijki literatura dziecięca
literatura dziecięca
Czarne Stopy (tom 2)
Biblioteka Szarej Lilijki
Śląsk
1978-01-01
1973-01-01
obóz harcerze przygoda przyroda tajemnica

Kontynuacja książki Czarne stopy. Harcerze mają dalsze przygody, są wywoływane tematy o kalectwie i pomagania tym osobą. Polecam przeczytać od razu po przeczytaniu pierwszego tomu. Daje 7 bo liczyłam na coś więcej. Bardzo miło się czytało. Idealna lektura na wakacje nad morzem⛱

Mile wspominam tę książkę, miałam wydanie razem z pierwszą częścią, więc łatwo się to czytało....

Dalsze losy sympatycznych harcerzy z zastępu "Czarne Stopy". Pełna humoru książka, idealna dla dzieci w wieku 10-12 lat, zwłaszcza tych zafascynowanych harcerstwem, leśnymi wyprawami z plecakiem i noclegami pod namiotem. Książka bawi i uczy.

Ciekawa kontynuacja książki "Czarne stopy".
Poruszone zostały w niej tematy patriotyzmu , tolerancji , wyrozumienia i potrzeba pomocy innym.
Polecam jako kontynuacje Czarnych Stóp :)

Podobnie jak przy czytaniu "Czarnych Stóp" bardzo się uśmiałam i nie raz ją jeszcze przeczytam. Doskonała dla czytelników w praktycznie każdym wieku.

Niezapomniana młodzieżowa lektura :-)

Pamiętam tę książkę z dzieciństwa i muszę przyznać, że niewiele się od tamtej pory zestarzała. Dodam nawet, że takich fajnych ilustracji jak Miklaszewskiego dzisiaj ze świecą szukać.

• Dzieciństwo
  • Dla dzieci i młodzieży