Ukarać zbrodnię

Okładka książki Ukarać zbrodnię Erica Spindler
Okładka książki Ukarać zbrodnię
Erica Spindler Wydawnictwo: Harlequin Seria: Bestsellers kryminał, sensacja, thriller
Bestsellers
All Fall Down
Harlequin
2006-01-01
2006-01-01
Klaryssa Słowiczanka
seryjny morderca śledztwo FBI

Rewelacyjny thriller. Fabuła wciąga, a wręcz pochłania klimatem małego miasta w USA. Nie można również zapomnieć o świetnym rysie psychologicznym bohaterów. Z tematów społecznych mamy przedstawiony problem przemocy domowej na przykładzie Stanów Zjednoczonych.

Na pozór w spokojnym, małym miasteczku w Karolinie Północnej dochodzi do dziwnych tam wypadków jedynie policjantka Melanie May widzi i bardzo dostrzega, podobieństwo pewne jest, że zmarli mężczyźni znęcali się nad kobietami i dziećmi w okrutny sposób, torturowali ich i uniknęli kary. O pomoc prosi Connora Parksa, który jest wybitnym, dobrym profilerem FBI, razem rozpoczynają prowadzić tę sprawę, śledztwo,lecz gubią się oni w labiryncie. Wpada na fałszywy trop mordercy. Zaczyna się niebezpieczna, straszna walka z niebezpiecznym psychopatą.

Jest to rewelacyjny, doskonały kryminał wciąga znakomicie.
Erica Spindler napisała ciekawą książkę czyta się świetnie!!!!!

W małym miasteczku Charlotte w Karolinie Północnej następuje seria dziwnych zgonów, jednak nikt nie przepuszcza, że są one dziełem jednego wyrafinowanego zabójcy.
Nikt, oprócz Melanie May, policjantki, która dostrzegła pewną prawidłowość: wszyscy zmarli mężczyźni znęcali się nad kobietami lub dziećmi, lecz uniknęli kary za swe przestępstwa. Melanie, ryzykując karierę, namawia do współpracy Connora Parksa, agenta FBI i znakomitego specjalistę w dziedzinie tworzenia portretów psychologicznych przestępców.
Melanie rozpoczyna oficjalne śledztwo w sprawie tajemniczego mordercy nazwanego ,,Mrocznym Aniołem'', jednak na skutek działalności tajemniczych sił sama staje się jego celem. Zdezorientowana i zagubiona, z determinacją walczy już nie tylko o doprowadzenie śledztwa do końca, lecz także o ocalenie własnego życia.

Nie doczytałam do końca. Zbyt "łopatologiczna", jak wypracowanie licealisty.

Nie doczytałam do końca. Zbyt "łopatologiczna", jak wypracowanie licealisty.

40/2019. 8/10. 3 siostry bliźniaczki. Wszystko co się toczy złego niby przypadkowego ma jakieś połączenie z nimi. Dodatkowo pojawia się pani prokuratur i wraca stara zbrodnia. Wszystko się fajnie łączy i rozwiązuje na samym końcu. Polecam.

Świetna książka! Jeden z najlepszych kryminałów jakie czytałam w życiu. Autorka ciągle trzyma nas w napięciu i nie pozwala się oderwać. Serdecznie polecam!

„Ukarać zbrodnię” to kolejna powieść Pani Spindler, którą miałam okazję przeczytać.
Choć „przeczytanie”, nie jest tutaj dobrym określeniem.
Ja ją raczej pochłonęłam!
Wprost nie mogłam się od niej oderwać…
Zapraszam do zapoznania się z moją opinią…

Choć „przeczytanie”, nie jest tutaj dobrym określeniem.
Ja ją raczej pochłonęłam!
Wprost nie mogłam się od niej oderwać…
Zapraszam do zapoznania się z moją opinią…

Nie mogłam się oderwać od tej książki. Naprawdę jest godna uwagi. :)

Nie mogłam się oderwać od tej książki. Naprawdę jest godna uwagi. :)

Naprawdę bardzo ciekawa i wciągająca książka. Polecam szczerze, aż żal mi było, że się skończyła.

Całkiem ok

Całkiem ok