Siła grupy. Wykorzystaj wsparcie otoczenia i odnieś sukces

Wydawnictwo: Onepress
6 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

Żaden z nas nie jest tak mądry, jak wszyscy z nas Ken Blanchard Gdzie szukać oparcia, gdy zdaje się, że świat Cię nie rozumiea Na jakie osobowości stawiać podczas tworzenia własnej grupy innowatorówa Które cele są najbardziej efektywne, jeśli działa grupaa Jak w praktyce wygląda działanie zespołu innowatorówa Grupa innowatorów Twoja prywatna enklawa wsparcia! zbiorowy geniusz, czyli co kilka głów, to nie jedna! Odniesienie sukcesu w pracy i życiu osobistym nie jest łatwym zadaniem. Nie sposób

moneygrabbing | 2016-04-16

Jakoś ciężko mi się czytało tę książkę.

książek: 2045
zaczek1989 | 2014-10-14