Zamach w Smoleńsku. 11 miesięcy po katastrofie Tu-154M.

Okładka książki Zamach w Smoleńsku. 11 miesięcy po katastrofie Tu-154M. Leszek Szymowski
Okładka książki Zamach w Smoleńsku. 11 miesięcy po katastrofie Tu-154M.
Leszek Szymowski Wydawnictwo: Bollinari Publishing House reportaż
reportaż
Bollinari Publishing House
2011-01-01
2011-01-01
Leszek Szymowski Smoleńsk katastrofa

Okładka książki Biuro tajnych spraw. Kulisy Centralnego Biura Śledczego Sylwester Latkowski, Piotr Pytlakowski
Biuro tajnych ... Sylwester Latkowski...
Okładka książki List z Polski Artur Dmochowski, Mariusz Pilis
List z Polski Artur Dmochowski, M...
Okładka książki Człowiek, który wkradł się do Auschwitz Denis Avey, Rob Broomby
Człowiek, któr... Denis Avey, Rob Bro...
Okładka książki Mgła Maria Dłużewska, Joanna Lichocka
Mgła Maria Dłużewska, Jo...
Okładka książki Alfabet mafii Ewa Ornacka, Piotr Pytlakowski
Alfabet mafii Ewa Ornacka, Piotr ...

Dowody zbrodni?
"Zmieścisz się, śmiało"...

Dowody zbrodni?
"Zmieścisz się, śmiało"...

Dla bezmyślnych i naiwnych. Kupa.

Dla bezmyślnych i naiwnych. Kupa.

Nie powiem, aby ta książka była dla "zwolenników spiskowych teorii". Jest to książka dla poszukiwaczy prawdy. Wszystkie zawarte w niej fakty można przy minimalnym wysiłku sprawdzić. Zgadza się też z tym, co obserwujemy na arenie narodowej. Przykre jest to, że tak wiele osób daje się wciągnąć grze Putina (na tej samej zasadzie działa zło) i lewactwu - wyśmiejmy wszystkich, którzy twierdzą, że my chcemy komuś szkodzić. Uwielbiana Ameryka i Zachód są nieco innego zdania, niż Polacy, przed którymi ukrywa się wiele faktów. Każdy niezależny prawnik, sędzia, profesor, prokurator wytknie nadużycia i wypadki łamania prawa przez PO i całą tę czerwoną bandę. Niestety, Polacy jak zwykle widzą krótkodystansowo i obudzą się z ręką w nocniku, gdy będzie za późno. Obejrzą się potem z rozpaczą na bohaterów, którzy za nas walczyli, zostali opluci i zagrzebani - zamordowani. Nawet nie w koronkowy sposób, który mógłby budzić jakieś wątpliwości.
Dodam pewną świetnie to obrazującą historyjkę (dość znaną):
W chlewie siedzą dwie świnie. Jedna z nich nie może przestać rozpływać się w zachwytach nad ich gospodarzem.
-Och, jaki nasz pan jest dobry. Karmi nas, mimo że nie pracujemy. Konie mają dużo gorzej.
- Przestań być taka naiwna! Tuczy nas, aby potem zarżnąć i zeżreć.
(Następuje kwik pogardy, oburzenia i śmiechu).
- Ty i te twoje teorie spiskowe.

Wersja zdarzeń opisana w "Czerwonej stronie księżyca"autorstwa Free Your Mind jest o wiele bardziej prawdopodobna. Tym nie mniej należy docenić i tą pozycję.

Większego gniota nie widziałem, kłamstwo na kłamstwie

Większego gniota nie widziałem, kłamstwo na kłamstwie

Książka wciąga i szybko się ją czyta. Wbrew napisom na okładce jest zlepkiem znanych już faktów, które autor łączy w spiskową intrygę. Idealna lektura dla zwolenników Radia Maryja, PISowców, miłośników Pospieszalskiego, Anity Gargas itp. Mnie nie przekonuje.

hmmm książka INTERESUJĄCA. Przeczytałam z zaciekawieniem, jednak na zachwyt nad nią się nie posilę.

Jak dla mnie jest to tylko kolejna pozycja napisana dla kasy.

Podjęłam się jej przeczytania dzięki rekomendacji znajomej.

Książka wciąga i jest dobrze napisana dlatego daję 6 gwiazdek. Polecam zwolennikom teorii spiskowych oraz PiS :)

Jak dla mnie jest to tylko kolejna pozycja napisana dla kasy.

Podjęłam się jej przeczytania dzięki rekomendacji znajomej.
Książka miała ukazywać nowe i "niepublikowane" dotąd fakty z katastrofy smoleńskiej. Niepublikowane może tak, ale czy nowe ??? Z pewnością nie :)....

Książkę tę znalazłem przez 'przypadek' szukając informacji na temat rzekomego 'samobójstwa' Andrzeja Leppera. Dotarłem wtedy do artykułu '7 tajemnicznych śmierci', który mnie bardzo zaintrygował. Obejrzałem wtedy jeszcze dokument 'Zwariowałam' Pani Wernikowskiej oraz 'List z Polski'. Następnie dotarłem do tej książki. Do chwili jej przeczytania uważałem 'katastrofę' w Smoleńsku za wypadek. Ot, skłaniałem się ku temu, ponieważ 'wszystko na to wskazywało'. Przyznam, że znam wiele teorii spiskowych i się nimi interesuję. Akurat tutaj nawet 'filmik z YT, co strzelają' nie robił jakiegoś wrażenia. Ot denerwował mnie cały Smoleńsk i polska polityka. Ileż można o tym samym?!

A już od jej pierwszych stron lektura pochłonęła mi rozmyślania na kolejne 3 dni z rzędu. Co prawda, wcześniej mimo oficjalnej wersji docierały do mnie informacje o całym BURDLU [sic!], który się wyrabiał przez rok przy sprawie takiej rangi [sic! x2], ale dawałem temu spokój. To był błąd. Ta książka jest świetna. Rzeczowo wszystko rozpisane, podane na tacy w sprawnym języku - mistrzostwo marketingu, ale to nie o to chodzi. Od jej lektury uważam, że to był drugi największy zamach po 11 września. Nie będę się tutaj rozpisywał, bo mi miejsca nie starczy żeby się wypowiedzieć. Najlepiej niech każdy przeczyta sam i oceni. Są drobne błędy, ale akurat one są niczym ryski widoczne tylko, kiedy ktoś patrzy pod Słońce. To jak historia z filmu - nadal ciężko mi uwierzyć, ale tutaj wszystko się klei, odwrotnie zaś jest w przypadku oficjalnej wersji. Niestety.

Btw. jak ktoś jest jeszcze za oficjalną wersją wydarzeń 11 września to polecam ae911truth.

Bardzo ciekawa książka

Bardzo ciekawa książka

Wspaniała książka dokumentalna zmuszająca do dyskusji, zastanowienia, komu zależy na Prawdzie, a komu nie po drodze...

• 2014 ✅
  • 📱E-Booki
  • 🔚Ukończone w roku 2011 ◄
  • E-book niekomerc. PDF, rtf, doc. txt
  • Polityka

Dodaj cytat z książki Zamach w Smoleńsku. 11 miesięcy po katastrofie Tu-154M.