Inwestycje giełdowe. Szanse i pułapki. Przewodnik inwestora

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

zdobądź mistrzostwo w slalomie inwestycyjnym zyskaj specjalistyczną wiedzę Obserwuj inwestycje i minimalizuj ryzyko Każ swoim oszczędnościom pracować na Ciebie Czy Twoje pieniądze są bezpieczne, zadowolone i rosną w siłęa Eksperci nieustannie twierdzą, że konsumpcja gwałtownie rośnie, podczas gdy nasze oszczędności nie odnotowują tak imponujących wyników. zarabiane przez nas pieniądze są systematycznie wydawane na doraźne potrzeby i inwestujemy tylko ich znikomy procent. Podstawo

Taip | 2015-09-28
Przeczytana: 05 października 2015