Bezpieczne strategie inwestycyjne. Jak osiągnąć wolność finansową

Wydawnictwo: Oficyna Ekonomiczna
biznes, finanse

W książce przedstawiono innowacyjne, a jednocześnie dostępne dla każdego strategie inwestycyjne, które można wykorzystać do zgromadzenia i ochrony aktywów, niezależnie od sytuacji panującej na rynku...

Marcin Szajda | 2010-03-02
Na półkach: Finanse, Przeczytane
Przeczytana: 2007 rok

Swego czasu szukałem dobrej książki z zakresu "szerokich podstaw finansów", po dość głębokim rozpoznaniu rynku wydawniczego wybór padł właśnie na "Bezpieczne strategie inwestycyjne".

Nie zawiodłem się na tej książce, nie jest to pozycja typu "Bogaty Ojciec", zawiera dużo rad i faktów z prawdziwego świata finansów.

Motywem przewodnim książki jest "osiągnięcie wolności finansowej" co jest moim zdaniem hasłem mocno przereklamowanym gdyż w praktyce, nawet gdy kiedyś zostaniesz miliarderem to i tak nie będziesz byczył się 365 dni na plaży, zapomnij.

Niemniej jednak książka stanowi zbiór cennych (aczkolwiek podstawowych) informacji dotyczących strategii inwestowania oraz samego podejścia do zagadnień finansowych.

vinmcqueen | 2016-01-19
Przeczytana: 2015 rok