Wielki Rajd dookoła świata : etapy 17 do 22 z Panamy do Tassmanii

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Młodzieżowa Biblioteka Geograficzna". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Muza
El Gran Rallye De La Vuelta Al Mundo
83-85325-92-1
ceylonka

"Wielki Rajd dookoła świata" to seria książeczek opracowana i wydana przez grupę doświadczonych nauczycieli i pedagogów, przeznaczona dla dzieci chcących odkryć i poznać świat. Dzięki zastosowaniu oryginalnej i prostej metody, dziecko z etapu na etap poznaje najciekawsze miejsca na świecie z ich krajobrazami, zwierzętami, miastami, ludźmi i obyczajami. Przedsięwzięciu temu towarzyszą wielkie...

Przedsięwzięciu temu towarzyszą wielkie emocje związane z rajdem dookoła świata i przeżywaniem pasjonujących przygód właściwych wielkim zawodom sportowym.
Te 6 etapów pozwoli nam zwiedzić Wenezuelę, Kolumbię i Ekwador, następnie Peru, Boliwię i Brazylię. Dotrzemy do serca Andów i przemierzymy rozległe równiny Ameryki Południowej (Paragwaj, Urugwaj i Argentynę). Następnie znajdziemy się na Antarktydzie, by skierować się na północ. Przemierzymy Chile i wypłyniemy a Ocean spokojny, zawijając do najważniejszych portów.

źródło opisu: z okładki

źródło okładki: ceylonka - zdjęcie własne na potrzeby LubimyCzytac.pl