Zgoda na siebie: psycholog o uzależnieniach

Wydawnictwo: Świat Książki
alkoholizm
kalla

Cykl wykładów przeprowadzonych przez Ewę Wojdyłło dla pacjentów uczestniczących w programie terapeutycznym Ośrodka Terapii Uzależnień Instytutu Psychiatrii i Neurologii stanowi pasjonującą lekturę. Autorka posługuje się bezpośrednim, zwięzłym i plastycznym językiem, aby mówić o odnajdywaniu się w świecie "na trzeźwo". Wykłady stanowią echo autentycznych pytań, odpowiedzi i refleksji...

Autorka posługuje się bezpośrednim, zwięzłym i plastycznym językiem, aby mówić o odnajdywaniu się w świecie "na trzeźwo". Wykłady stanowią echo autentycznych pytań, odpowiedzi i refleksji związanych z wątpliwościami niepokojącymi alkoholików poddających się kuracji odwykowej.

Tematy poszczególnych wykładów są rozmaite - dotyczą relacji z innymi ludźmi, szacunku dla siebie, radzenia sobie z emocjami, trzeźwej miłości i humoru, wszystkie zmierzają jednak do tytułowej zgody na siebie, czyli istoty zmiany, jaka musi dokonać się w trzeźwiejącym człowieku.

Delilah | 2016-04-14
marta | 2015-11-03