Pamiętnik zabawki

Wydawnictwo: Warszawski Dom Wydawniczy
Memoir of a Toy
Dorota_1988

Powtórzyłem teraz wszystkie sposoby stosowane wobec mnie wcześniej. A więc brałem pomiędzy wargi i zęby pojedyncze i całe kępki włosów i targałem mocno, niekiedy wyrywając: wysuwałem język i dotykałem wypukłości ukrytych w tych zagajnikach, a natrafiwszy na twarde ziarnko, obrzmiewające pod dotykiem, lizałem je zawzięcie, aż rosło do rozmiarów sporej sutki; wówczas wysuwałem wargi i ssałem, twarzą wciśnięty w miękki kobierzec...
Pragnąłem unieść dłonie, by objąć nasuwające się na mnie ciała, ale dziewczyny odtrącały mnie, jakbym istniał wyłącznie poprzez usta... Mój język rozmawiał z szorstkimi wargami, na które wypływał lepki śluz o smaku słodkim i mdłym, niczym mleko z matczynej piersi...

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Lycoris | 2013-08-23
Przeczytana: 23 sierpnia 2013

Z jakiegoś powodu przypominało mi to "Czystą krew". Może ze względu na mało sprawną pierwszoosobową narrację i puszczalskiego głównego bohatera, który z kim by się nie przespał to i tak wyjdzie mu to na dobre.
Językowo nie zachwyca, aczkolwiek jest poprawna, ale w sumie co się dziwić - w końcu kluczowa jest tu prostota fabuły, która sprowadza się właściwie do jednego.
Na kolana zdecydowanie nie rzuca, chociaż w sumie doszłam do zabawnego wniosku: wystarczyłoby tu wrzucić wampira czy innego wilkołaka, a byłby to bestseller.
Podobno moda lubi wracać, mi to jednak przypomina spiralę prowadzącą na samo dno.
Quo vadis, literaturo?

Morgana | 2016-10-22
Przeczytana: 22 października 2016

To druga po Pamiętniku Fanny Hill książka tego autora, którą przeczytałam. Nie jestem jednak nią zachwycona. Historia mnie nie porwala. Na szczęście aytor oszczedził czytelnikowi niektórych opisów.

Tilek7 | 2014-07-08

Doskonały erotyk, napisany fajnym językiem. Lektura na poziomie. Jak dla mnie bardzo sexy. Czasy kostiumowe. Cross i Grey się chowają.

elmo09 | 2016-11-23
Przeczytana: 23 listopada 2016