Okładka książki Sztuka rozmawiania. Część 1: Analiza zaburzeń.

Sztuka rozmawiania. Część 1: Analiza zaburzeń.

Autor:
typ
papier
Fijoletka
7,57 (7 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Co dzieje się między Tobą a Twoim rozmówcą (kolegą, żoną, mężem, dzieckiem, przełożonym, przyjacielem, pacjentem, uczniem), kiedy zaczynacie ze sobą rozmawiać? Dlaczego udaje się Wam porozumienie, ewentualnie dlaczego dochodzi do nieporozumień? W naszej książce znajdziesz praktyczne rady, jak podnosić jakość codziennych kontaktów, jak szukać wyjścia z trudnych sytuacji, jak zrozumiale i klarownie się wyrażać, unikać potknięć i porażek w codziennych rozmowach.

źródło opisu: http://www.lideria.pl/Sztuka-rozmawiania-Czesc-1-A...(?)

Opinie czytelników
solniczka | 2014-04-14
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 20 kwietnia 2014

Baardzo fajne! Porządna powtórka z rozrywki. Powoli, prosto wyjaśnione zagadnienia, dużo przykładów. Nie dziwi tytuł "sztuka rozmawiania".
Porządna pozycja którą dla samorozwoju powinien przeczytać każdy inteligentny człowiek.

Z_błyskiem_w_oku | 2014-04-26
Maria | 2013-10-06