Sztuka wyjaśniania. Poradnik dla prowadzących trudne rozmowy

Wydawnictwo: WAM
poradniki

W jaki sposób winien postępować doradca, moderator lub terapeuta jeśli osoby sobie bliskie np. w małżeństwie, czy w rodzinie, lub też pracujące ze sobą, przykładowo w firmie, w sposób ewidentny, znajdują się w sytuacji patowej, jeśli chodzi o komunikację między nimi, a ich wzajemne relacje narażone są na rozpad. Niniejszy PORADNIK w sposób fachowy podejmuje problem zaburzeń mogących wystąpić w relacjach międzyosobowych, wprowadza w umiejętność ich rozpoznawania i diagnozowania a także wspólnego ich przezwyciężania. PORADNIK proponuje praktyczne rady z punktu widzenia psychologii komunikacji, ubogacone licznymi pomocnymi przykładami.

Tenrek | 2012-12-17
boogislav | 2016-05-29