Jak skutecznie prowadzić warsztaty z zakresu komunikacji

Wydawnictwo: Jedność
Praxisberatung in Gruppen : Erlebnisaktivierende Methoden mit 20 Fallbeispielen
978-83-7660-215-8
mantra

Praca metodą aktywizującą przeżywanie. Metoda aktywizująca przeżywanie, przeznaczona na warsztaty z zakresu komunikacji, jest inną drogą nabywania społecznych kompetencji, daleką od tradycyjnych treningów zachowania. Seminaria często nie przynoszą bowiem efektów, jeśli ćwiczone jest na nich zachowanie, które wydaje się korzystne z perspektywy tematu szkolenia, ale nie odpowiada któremuś...

Praca metodą aktywizującą przeżywanie.

Metoda aktywizująca przeżywanie, przeznaczona na warsztaty z zakresu komunikacji, jest inną drogą nabywania społecznych kompetencji, daleką od tradycyjnych treningów zachowania. Seminaria często nie przynoszą bowiem efektów, jeśli ćwiczone jest na nich zachowanie, które wydaje się korzystne z perspektywy tematu szkolenia, ale nie odpowiada któremuś uczestnikowi. Autor pokazuje, jak tego uniknąć. W oparciu o dwadzieścia konkretnych przykładów wyjaśnia szczegółowo wybrany sposób postępowania, prezentując wyraźnie zasady, kulisy i techniki skutecznego prowadzenia warsztatów metodą aktywizującą przeżycia. To doskonała pomoc dla doradców, trenerów, superwizorów, specjalistów od coachingu.

źródło opisu: http://jednosc.com.pl/product_info.php?cPath=15&products_id=1929

źródło okładki: http://jednosc.com.pl/product_info.php?cPath=15&products_id=1929

kaśka | 2013-01-13
acf | 2018-05-07