Sztuka rozmawiania. Część 1: Analiza zaburzeń.

Friedemann Schulz von Thun Wydawnictwo: WAM Seria: Psychologia i formacja nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
WAM
rozmowa
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Psychologia i formacja
rozmowa

Baardzo fajne! Porządna powtórka z rozrywki. Powoli, prosto wyjaśnione zagadnienia, dużo przykładów. Nie dziwi tytuł "sztuka rozmawiania".
Porządna pozycja którą dla samorozwoju powinien przeczytać każdy inteligentny człowiek.

• Chcę w prezencie
  • Psychologia
  • Biznes
  • Rozwojowe
  • Posiadam2
  • 2018
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Sztuka rozmawiania. Część 1: Analiza zaburzeń.