Sztuka rozmawiania. Część 1: Analiza zaburzeń.

Okładka książki Sztuka rozmawiania. Część 1: Analiza zaburzeń.
Friedemann Schulz von Thun Wydawnictwo: WAM Seria: Psychologia i formacja nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Psychologia i formacja
WAM
2001-01-01
2001-01-01
rozmowa

więcej Więcej

Baardzo fajne! Porządna powtórka z rozrywki. Powoli, prosto wyjaśnione zagadnienia, dużo przykładów. Nie dziwi tytuł "sztuka rozmawiania".
Porządna pozycja którą dla samorozwoju powinien przeczytać każdy inteligentny człowiek.

• Psychologia
  • Chcę w prezencie
  • Chcę kupić
  • Posiadam2
  • Kupić
  • Biznes

Dodaj cytat z książki Sztuka rozmawiania. Część 1: Analiza zaburzeń.