111 niezwykłych eksperymentów

Wydawnictwo: Jedność

Eksperymenty z różnych dziedzin nauki. Każdy lubi eksperymentować to wspaniała zabawa i ciekawe doświadczenie! To tak jakbyś uczył się wielu fascynujących i potrzebnych rzeczy, bez specjalnego wysiłku i bez źle kojarzącego się zakuwania. Wiedza, ot tak, hyc sama wskakuje do głowy! Czy zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób można przecisnąć jajko przez szyjkę butelki. No a weźmy na przykład butelkę wody mineralnej czy uwierzycie, że może zamarznąć w kilka sekunda! Przygotowaliśmy dla was wiele rozmaitych eksperymentów, pamiętajcie to nie są czary ani żadna magia to prawa fizyki i chemii, które dzięki eksperymentom będziecie mieli okazję poznać, a jeśli nie są wam obce, to świetny pomysł na powtórkę i usystematyzowanie materiału! Poczuj się jak prawdziwy naukowiec, fizyk albo chemik, który w swoim laboratorium przygotowuje niesamowite mikstury, opisuje prawa fizyki i bada prawidła przyrody. Wszystkie eksperymenty ułożyliśmy w porządku alfabetycznym, tak żeby łatwo wam było odnaleźć konkretny pomysł, który akurat przypadł wam do gustu!

Tymon | 2015-03-12
maadziiaa | 2011-09-17