Zachowania konsumentów

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320816408
biznes, finanse

„Zachowania konsumentów” to interdyscyplinarne kompendium wiedzy o poznaniu i zrozumieniu zachowań konsumentów oraz możliwościach wywierania wpływu na ich zmiany. Obejmuje zagadnienia z zakresu różnych dyscyplin naukowych, m.in. psychologii, socjologii i ekonomii, a także ekonomiki konsumpcji. Struktura książki została podporządkowana elementom poznawczym i praktycznym (wskazanie różnych metod badania zagadnień).

szelkiwpaski | 2015-11-20
alfi78 | 2013-10-20