Giełda wolność i pieniądze Poradnik spekulanta - Tharp Van K.

Wydawnictwo: WIG-Press
biznes, finanse

Autor pokazuje nam, jak należy prowadzić skuteczną grę między dwoma trudnymi do opanowania żywiołami naszymi emocjami i rynkiem. z tej książki możemy dowiedzieć się dlaczego większość sygnałów wyjścia poprawnych z technicznego punktu widzenia to zaledwie dziesięć procent skutecznego procesu transakcyjnego. System sukcesu zależy przede wszystkim od tego, w jaki sposób wychodzimy z rynku. Tutaj ukazany został kompletny zespół problemów z jakimi musi radzić sobie każdy inwestor, jak i sposoby ich rozwiązywania.

Marcin Janusz | 2010-08-30
Przeczytana: lipiec 2006

Bardzo dobra pozycja dla każdego trader`a giełdowego lub chętnego, aby nim się stać ;-)

gustow | 2014-12-06
Przeczytana: 01 sierpnia 2010

Świetna książka, czyta się ją z wielką ciekawośćią. Gorąco polecam.

aniafx1 | 2016-03-07
Przeczytana: 07 marca 2016

Interesuję się rynkiem forex od ponad 8 lat. Książka ta moim zdaniem może przynieść osobie, która dopiero wchodzi na rynek zniechęcenie i straty. Zniechęcenie dlatego, że wyraźnie pokazuje, że nie da się zarabiać dużo nie mając odpowiednio dużego kapitału. Straty dlatego, że mając ten kapitał, za namową książki będziemy chcieli go wpłacić jak najwięcej, żeby jak najwięcej zarobić, niestety w ten sposób tylko możemy stracić wszystko. Książka ta odnosi się do giełdy, może nie koniecznie jest przeznaczona dla graczy rynku walutowego. Nie polecam początkującym tej pozycji. Mnie osobiście zainteresował rozdział mówiący o wartości oczekiwanej, który też nie jest specjalnie rozbudowany. Podkreślam jednak, że ja nie mam nic wspólnego z giełdą, a jedynie z rynkiem walutowym. Męczyłam cały tydzień w nadziei, że znajdę coś dla siebie :)

tretenmerth | 2016-01-19
Na półkach: Przeczytane, Biznes

Jedna z lepszych książek o inwestowaniu.

ChiHeng | 2016-04-18
Ben Franklin | 2016-03-27