Liczy się człowiek

Wydawnictwo: Orion Plus
It's about people
duchowość, protestantyzm
religia

W swojej być może najważniejszej do tej pory książce autor próbuje pogodzić teorię z praktyką: to, czego nauczamy, z tym, jak żyjemy – szczególnie wtedy, gdy nasze poglądy nie są zgodne z poglądami innych. Z wielką szczerością przedstawia w niej swoje – często bolesne – doświadczenia i refleksje, które były ich wynikiem. Pokazuje też, iż postawa Jezusa względem tych, którzy Go nie przyjęli, była równie ważna, jak prawdy, które głosił.
Jeżeli kiedykolwiek czułeś ból odrzucenia, ponieważ inaczej postrzegałeś pewne sprawy, jeżeli kiedykolwiek skrzywdziłeś kogoś, w zapale broniąc Bożej prawdy, jeżeli ludzie mają dla Ciebie większą wartość niż konwenanse i polityka – ta książka jest właśnie dla Ciebie!"

źródło opisu: Wydawnictwo Orion Plus, 2007

źródło okładki: http://orionplus.pl