Mężczyzna na obraz Boga

Wydawnictwo: Orion
poradniki
youstyna

Mężczyzna został uczyniony wyjątkowym i każdy ma prawo do dziedzictwa prawdziwego męstwa. Jednak niewielu z nas odnajduje tę nieuchwytną spuściznę. Nie jesteśmy pewni, na czym właściwie polega to dziedzictwo, a jeszcze mniej wiemy, w jaki sposób je odzyskać. W konsekwencji ścigamy mity, ustalamy substytuty lub udajemy, że wszystko jest w porządku, podczas gdy w głębi serca czegoś nam brakuje.

Jim Hohnberger wskazuje to „,brakujące coś”,. Nie boi się poruszać trudnych tematów, ale podaje też proste rady, które –, jeśli stosowane konsekwentnie –, pozwolą doświadczyć uzdrawiającej prawdy, uwolnienia od kłamstw i autentycznej przemiany. Na podstawie doświadczeń swoich i innych mężczyzn, obrazuje, jak powrócić do korzeni i odzyskać w sobie właściwy obraz siebie, jak również w jaki sposób ożywić małżeństwo i odnowić więzi rodzinne.

Bez względu na twoją przeszłość i niezależnie od obecnych okoliczności życia, możesz odnaleźć swoje prawdziwe powołanie. Możesz być mężczyzną na obraz Boga.