Codzienne chodzenie z Bogiem

Wydawnictwo: Orion Plus
religia, self-help, wiara, poradnik
religia
Arkadian449

Czasami życie przypomina labirynt, z którego nie wiadomo, jak się wydostać.
Lub nieskończenie długą podróż za wciąż oddalającym się spełnieniem. Chciałoby się krzyczeć: „Daleko jeszcze?”. A kiedy wydaje się, iż upragnione szczęście jest już w zasięgu ręki, natrafiamy na kolejne rozczarowanie. Toniemy w kłopotach i straciliśmy radość z podróży samej w sobie.

źródło opisu: http://orionplus.pl/79-codzienne-chodzenie-z-bogiem-9788360271339.html

źródło okładki: http://orionplus.pl/79-69-thickbox/codzienne-chodzenie-z-bogiem.jpg

Marta | 2017-11-03
Przeczytana: 03 listopada 2017

Odstrasza mnie ten protestancki infantylizm...

Arkadian449 | 2015-02-19

Książka napisana przez kaznodzieję, który długo błądził po labirentach religii. Opisuje jak Bóg latami uczył go co jest najwazniejsze w życiu i jak wciąż go uczy.