Okładka książki Tajemnica rodzi kłopoty

Tajemnica rodzi kłopoty

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Piątka z Bukowej Góry". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
papier
espeja
9 (1 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Nieoczekiwanie Maciek znalazł starożytną mapę, która prawdopodobnie wskazuje miejsce, gdzie jest ukryty skarb. Przyjaciele z Bukowej Góry rozpoczynają więc poszukiwania. Swoją pomoc oferują Wasielaki. Czy okażą się sprzymierzeńcami? I dlaczego nie pomaga im Inez?
Druga część perypetii piątki przyjaciół.

źródło opisu: http://www.skrzat.com.pl/?str=katalog&str2=ksiazka&ID=0000000907

źródło okładki: http://www.skrzat.com.pl/?str=katalog&str2=ksiazka&ID=0000000907

Gdzie kupić?

Kalendarium literackie
  • Jacek Dukaj
    40. rocznica
    urodzin
    Lepiej znamy intencje naszych czynów niż owe czyny. Lepiej wiemy, co chcieliśmy powiedzieć, niż co naprawdę powiedzieliśmy. Wiemy, kim chcemy być - nie wiemy, kim jesteśmy.
  • Ann Brashares
    47. rocznica
    urodzin
    Jeśli nie ma wyjścia, trzeba je stworzyć. Nie można pozwalać, by świat po prostu nam się przydarzał(...).
  • Patricia Schröder
    74. rocznica
    urodzin
    Na to nie ma słów - powiedział czule. - Noszę cię w sercu, odkąd po raz pierwszy cię zobaczyłem. To prawda, Elodie... Prawda, której właściwie nigdy nie powinnaś usłyszeć.
  • Mario Spezi
    45. rocznica
  • Arnold Schwarzenegger
    67. rocznica
    urodzin
    Sens życia, to nie zwykła, szara egzystencja czy przetrwanie, ale parcie do przodu, windowanie się do góry, osiąganie czegoś, zdobywanie.
  • Cherie Priest
    39. rocznica
    urodzin
    Nawet anioły załkają, gdy ujrzą, co ci zrobiłam.
  • James Blish
    39. rocznica
  • Maeve Binchy
    2. rocznica
  • Ingmar Bergman
    7. rocznica
    śmierci
    Człowiek jest absolutnie samotny. Wszystko inne jest złudzeniem. (...) Nie spodziewaj się niczego oprócz zła. Jeśli zdarzy się coś przyjemnego - tym lepiej. (...) Nie będziesz rozczarowana, kiedy wszystko wróci do dawnego porządku. Trzeba żyć ze świadomością, że samotność jest absolutna. Wtedy człow... pokaż więcej
  • Jun'ichirō Tanizaki
    49. rocznica
    śmierci
    Każdy powinien tworzyć sobie system moralny odpowiadający jego naturze, a następnie zgodnie z nim postępować.

Znajdź nas na Facebooku