Moana

Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
Expédition
esej, podróże,
hunter

Ta książka wprowadzi czytelnika na pokład "Moany" i pozwoli wyruszyć w podróż naokoło świata, przez morza tropików; będzie tam przeżywał dramatyczne przygody płetwonurków w koralowych puszczach, będzie uczestniczył w codziennych emocjonujących spotkaniach z mieszkańcami głębin, w płynnym żywiole mant, barakud, rekinów.

źródło opisu: Iskry

źródło okładki: allegro

dusiolek | 2017-04-23

Od czasu gdy trafiłem na nią jako nastolatek, to jedna z moich ulubionych książek. Jednym tchem chłonie się tę opowieść o tym, jak marzenia ludzi, którzy nigdy nie przestali być chłopcami, się spełniają. Pamiątka czasów, w których nie trzeba było mieć ogromnych pieniędzy, układów i poparcia wielkich koncernów medialnych, żeby zorganizować wyprawę i przeżyć Wielką Przygodę.

ems | 2012-01-06
Przeczytana: 1976 rok

Zapowiada się ciekawie. Kilkoro płetwonurków i żeglarzy organizuje sobie rejs dookoła świata połączony z podwodnym safari w najbardziej kolorowych morzach świata. Ciekawe, bo to dokument. Ale powtarzające się opisy podwodnych polowań są nudne i żenujące.

Bivittatus | 2015-08-24

Rewelacja. Wielka przygoda. Czytałem z zapartym tchem.

Piotr | 2016-06-30
Meggi59 | 2015-04-15